Panely ABITIBI

Obkladové panely ABITIBI nabízejí široký sortiment dekorů – od dřeva, přes kamenný obklad, omítku, až po nejoblíbenější dekory keramických obkladů v různých barvách s povrchem opatřeným vodovzdornou glazurou. Povrch dokončené koupelny a wc je pak k nerozeznání od keramických obkladů a celkově působí velmi estetickým a elegantním dojmem. V rámci úprav lze také zvolit vhodný dekor pro čelo jádra a kuchyňskou linku a v krátkém čase proměnit i tyto prostory. Nová podlahová krytina (dlažba, PVC, …) a úprava stropu pak prostor celkově sladí. Doporučujeme zejména pro ty, kteří nechtějí velké změny, ale elegantní a vkusné řešení za pár dní. Rádi Vám pomůžeme i s nestandardním řešením. Nebojte se nás v případě jakýchkoli dotazů kontaktovat, rádi je zodpovíme.

Ukázky panelů ABITIBI naleznete v galerii.

Interiérové obkladové panely

Dekory dřeva, kamene nebo cihel zútulní každou halu, předsíň či pokoj. Díky rychlosti a způsobu montáže a svojí tloušťce, která zajistí maximální využití prostoru, jsou vhodné i do restaurací, kaváren či prodejen, kde zákazníkům zpříjemní pobyt a zkrášlí prostor. Povrch je stálobarevný a snadno se udržuje. Mohou se lepit na jakýkoli soudržný a suchý podklad včetně nábytku. Šířka panelů je 122 cm, výška 244 cm a tloušťka 0,3 – 0,6 cm. Dodávka a montáž včetně systémových lepidel a lišt je pro nás samozřejmostí.

Obklady vhodné do koupelen a kuchyní

Tyto desky vynikají dekory věrně napodobujícími keramické obklady, včetně plastického a omyvatelného povrchu. Vaše koupelna, toaleta či kuchyně se již během 2 dní může proměnit ve stylovou a elegantní a to bez zbytečných stavebních prací a nepořádku. Panely lze lepit na jakýkoli soudržný a suchý podklad a to včetně umakartu a betonu! Šířka panelů je 122 cm, výška 244 cm a tloušťka 0,3 – 0,4 cm. Profesionální montáž s důrazem na kvalitní zpracování detailů (zejména spojů a ukončení panelů) včetně dodávky a montáže veškerého vybavení Vám zajistí hladký a klidný průběh realizace.

Přetíratelný panel

Povrch imitující omítku lze natírat interiérovými barvami a sladit se zbytkem prostoru a znamená konec nevzhledných čel umakartových jader a nevhodných tapet!

Časté dotazy

Je možné použít obkladové panely ABITIBI v koupelně, kde jsou tři stěny z umakartu a jedna z betonového panelu?

Ano, desky lze lepit na jakýkoliv soudržný podklad, tzn. i na beton a omítku.

Jak se obkladové panely ABITIBI při užívání ošetřují?

Na desky s povrchem obkladaček je nejvhodnější navlhčený měkký hadřík nebo houba. Podle potřeby je možné přidat malé množství běžného saponátu. Proti usazování nečistot je nejúčinnější po sprchování nebo koupeli otřít kapky z povrchu desek.

Jsou obkladové panely vhodné také pro použití v kuchyních?

Ano, panely lze použít také pro obložení prostoru mezi horními a dolními skříňkami kuchyňské linky. Při instalaci je nutné dodržet podmínku, že nesmí být vystaveny přímému ohni a měly by být umístěny alespoň 50 cm od zdroje tepla, což se týká zejména plynových sporáků.


Ukázky panelů ABITIBI

zdroj fotogalerie je www.bytexpert.cz, www.facebook.com/bytexpert a www.bytexpert.rajce.net